رونمایی تراکشن موتور و ترمز مغناطیسی کاربردی در صنعت حفاری

در سومین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت استان خوزستان؛ دو مجموعه از حساس ترین ماشین های الکتریکی مورد استفاده در صنعت حفاری شامل تراکشن موتورهای  DCو ترمز مغناطیسی رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، این تجهیزات برای نخستین بار در کشور در نتیجه هم افزایی میان متخصصان این شرکت و شرکت رشد صنعت نیرو محقق شده است.

آقای مهندس ابوالقاسم تیموریان (مدیرعامل شرکت رشد صنعت نیرو) در این باره گفت: این شرکت هم اکنون تنها سازنده داخلی این تجهیزات بشمار می آید که مورد تایید شرکت ملی حفاری ایران است.

ایشان افزود: شرکت رشد صنعت نیرو با حدود سه دهه تجربه، توانسته است خدمات ارزنده ای را به صنایع مختلف کشور به ویژه نفت، گاز و پتروشیمی ارائه نماید. تعمیر، بازسازی و ساخت الکتروموتورها با توان های مختلف در تامین نیروی محرکه تاپ درایو، انواع ژنراتورها با کاربرد تامین انرژی الکتریکی دکل های حفاری از دیگر فعالیتهای این شرکت در ارتباط با صنعت حفاری است.

آقای مهندس تیموریان گفت: این شرکت با تشکیل یک هسته علمی متشکل از متخصصان  برق، مکانیک و متالوژی و بهره‌گیری از تجارب اساتید دانشگاه ‌ها، بومی سازی صنعت طراحی و ساخت ماشین‌ های الکتریکی را به عنوان هدف تعریف کرده است.

ضمن تبریک این موفقیت به مدیران و همکاران محترم شرکت رشد صنعت نیرو، برای ایشان آرزوی موفقیت های فنی و صنعتی روزافزون داریم.

در ضمن لینک خبر مزبور در وبسایت شرکت ملی حفاری ایران در ذیل قابل استفاده است:

http://www.nidc.ir/DesktopModules/News/NewsView.aspx?TabID=1&Site=DouranPortal&Lang=fa-IR&ItemID=7008&mid=13981&wVersion=Staging

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *