خدمات

پیمانکارتخصصی مهندسی، تأمین، نصب و راه اندازی EPCC نیروگاه برق آبی کوچک و متوسط:

فعالیت های شرکت رشد صنعت در زمینه اجرای موفقیت آمیز مهندسی، تامین، اجرا و راه اندازی نیروگاه های برق آبی متوسط و کوچک  برای بیش از 10 نیروگاه در ایران و خارج از کشور، در همه انواع (فرانسیس، کاپلان و پلتن توربین)، این شرکت را به با تجربه ترین و یکی از توسعه یافته ترین سازندگان بخش خصوصی در ایران تبدیل کرده است.

کلیه امورطراحی در رشد صنعت، توسط مهندسین با تجربه در جهت نیل به الزامات پروژه انجام می شود و مواد اولیه تحت بازرسیهای ویژه برای حصول اطمینان از انطباق با استانداردهای مربوطه قرار می گیرد تا محصول بی عیب و نقص تولید شود و بدین ترتیب محصولات و خدمات رشد صنعت در اوج مهارت در این رشته قرار می گیرد.

دامنه تامین تجهیزات نیروگاه برق آبی در رشد صنعت شامل توربین، ژنراتور، گاورنر، کنترل پنل، ترانسفورماتور اصلی و توزیع، جرثقیل، تابلوهای ولتاژ کم و متوسط، کابل، دیزل ژنراتور، تجهیزات آتش نشانی، ارتینگ، تجهیزات نور و روشنایی و همچنین ارتباطات PLC می باشد.

پیمانکار EPCC نیروگاه های حرارتی-گازی:

شرکت رشد صنعت از زمان پایه گذاری وتأسیس آن در بخش نیروگاه فعال بوده است. در حال حاضر، رشد صنعت یکی از برجسته ترین شرکتها در صنعت احداث نیروگاه حرارتی به دلیل تجربه گسترده و دانش فنی قابل اعتماد خویش می باشد.

شرکت رشد صنعت دارای تخصص در اجرای تمام جنبه های نیروگاههای سوخت فسیلی، گازی، سیکل ترکیبی، ذغال سوز و انجام پروژه ها از طراحی و تامین تا نصب و راه اندازی تجهیزات اصلی و همچنین تجهیزات جانبی BOP نیروگاه می باشد.

پیمانکار EPC نفت، گاز و پتروشیمی:

شرکت رشد صنعت راه حلهای جامعی در اجرای پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان یک پیمانکار EPC ارائه می دهد. مدیران پروژه و کادر فنی رشد صنعت به خوبی در این زمینه آموزش دیده و از آخرین دستاوردهای تکنولوژیکی صنعت آگاهی دارند و در این زمینه به مهارت خاصی دست یافته اند و در طول اجرای پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، بالاترین استانداردهای بین المللی و دستورالعملها را دنبال می کنند.

خدمات رشد صنعت در کلیه زمینه های مربوط به پروژه های  نفت، گاز و پتروشیمی گسترش یافته است که شامل طراحی جزئیات، تامین مواد و تجهیزات، نصب و اجرا و مدیریت پروژه می باشد.
خدمات کیفی و منضبط چند وجهی که توسط رشد صنعت ارتقا یافته است، این شرکت را موفق به انجام و تحقق طیف گسترده ای از پروژه های مهم در این صنعت در بیش ازدو دهه گذشته رسانده است.

پروژه های صنعتی، فلزی و معدنی:

   زیرساخت فنی قابل اعتماد و تیم مدبر سازمان یافته در رشد صنعت، این شرکت را قادر ساخته در تعداد زیادی از پروژه های معدنی، فلزی و صنعتی فعالیت داشته باشد. سوابق قابل توجه ای از احداث کارخانجات صنایع فولاد، آلومینیوم، سیمان، و دیگرصنایع معدنی وجود دارد که توسط این شرکت تکمیل شده است.