همکاری با رشد صنعت

لطفا فرم ذیل را پر کنید هم چنین در قست بارگذازی رزومه،رزومه خود را بارگذاری نمائید.(میتوانید فرم روبرو را دانلود کرده بعد از تکمیل اطلاعات برای ما از همین قسمت ارسال نمائید).

فرم استخدام

منابع انسانی

شرکت رشد صنعت  و ساختار چند بخشی آن، شرایط منحصر به فردی را ایجاد کرده که در آن کارکنان می توانند رشد و بالندگی توانایی های بالقوه خود را در آن تحقق بخشند. ساختار رشد صنعت و تنوع کار در آن، این فرصت را به کارکنان می دهد که خود را در زمینه های گوناگون به چالش کشیده و با عملکرد خویش، تاثیر مثبت در شرکت و صنعت کشور ایجاد نمایند.

تعهد رشد صنعت به کارکنان خود دارای جنبه های گوناگون می باشد: تعهد به یک ارتباط دو طرفه، تاکید بر یکپارچگی، تعهد به ارائه مزایای رقابتی و حمایت گسترده برای آموزش مستمر و افزایش توان راهبری گروهی، جنبه های مختلف تعهد شرکت به کارکنان است. بطور کلی، رشد صنعت به عنوان یک شرکت متعهد به نیروی کار خود شناخته شده است. کلیه پروژه های قبلی شرکت به کمک همین نیروی کار متعهد تکمیل شده است و پروژه های جدید نیز در حال انجام می باشد.  به طور میانگین، سالانه حدود 10% حجم قراردادهای شرکت نسبت به  سال گذشته افزایش یافته است.

کارکنان شرکت

تدارک یک پکیج موثر که پاسخگوی نیازهای کارکنان باشد سبب حفظ توانایی  رقابتی شرکت خواهد شد. رشد صنعت در کنار پرداخت حقوق پرسنل، خود را ملزم به رفع نیازهای آموزشی و ارتقای تجربه کارکنان خود می‌داند و از  آن به عنوان یک مزیت رقابتی برای ادامه فعالیتهای خود و  به عنوان یک عنصر حیاتی در جذب و حفظ بالاترین استعدادها در نظر می‌گیرد.

بازخورد کارکنان

بازخورد از کارکنان بخش مهمی از روش اصلاحی ساختاری شرکت رشد صنعت است. رشد صنعت در مورد پیگیری و اخذ نظرات کارکنان در زمینه های مختلف کاری از  اواخر دهه 1370 اقدام نموده و در طی سالهای گذشته،  این فرایند در روشهای شرکت از جمله در نحوه استخدام، شیوه‌های مدیریت، عدالت ورزی، آموزش و ارتقا سطح علمی کارکنان، مزایای کارکنان و غیره انجام گرفته است.

 

آموزش و توسعه دانش کارکنان

آموزش و ارتقای سطح دانش و تجربه کارکنان، اصلی‌ترین و مهم ترین پیش نیاز برای تبدیل دیدگاه های ما به ارزش‌هاست. ارزشی که با بکارگیری از توان مالی شرکت، افرادی توانمند دارای فرهنگ غنی کاری و حرفه ای ایجاد می‌کند. در واقع، توسعه بخشیدن و  ایجاد انگیزه پرسنل از مهم ترین بخشهای کاری راهبری شرکت رشد صنعت می‌باشد.  بر اساس همین خط مشی، سرمایه گذاری رشد صنعت در زمینه آموزش و ارتقای سطح دانش و تجربه کارکنان در طول سه سال گذشته، حدود چهار برابر شده است. عناصر کلیدی در فرهنگ یادگیری رشد صنعت شامل انرژی، کنجکاوی و صمیمیت بوده که افراد با استعداد آن را جذب و به استخدام خود در می آورند تا به رفع چالش برانگیزترین مشکلات مدیریتی، مهندسی، تامین و اجرایی با استفاده از این ابزار اقدام کنند. مدیران رشد صنعت در مسیر اینکه چگونه آنها افراد خود را در جهت رشد حرفه ای هدایت کنند ویک مشاور برای اهدافشان باشند به طور دقیق ارزیابی شده اند. همچنین این مدیران، مسئول تضمین شایستگی های فنی و تعالی کسب و کار با تاکید بر یکپارچگی و بدون کوچکترین استثنائی برای افراد تیم خود هستند. در رشد صنعت، ما تنها بهترین، درخشان ترین و متعهد ترین استعدادها را خواهانیم. همانطور که ما به مسیر پیشرفت قدم می گذاریم، چیزی جز “عنوان” در هر موقعیت مدیریتی در این شرکت وجود نخواهد داشت.