انرژی (برق)
پیمانکارتخصصی مهندسی، تأمین، نصب و راه اندازی EPCC نیروگاه برق آبی کوچک و متوسط:

 فعالیت های شرکت رشد صنعت در زمینه اجرای موفقیت آمیز مهندسی، تامین، اجرا و راه اندازی نیروگاه های برق آبی متوسط و کوچک  برای بیش از 10 نیروگاه در ایران و خارج از کشور، در همه انواع (فرانسیس، کاپلان و پلتن توربین)، این شرکت را به با تجربه ترین و یکی از توسعه یافته ترین سازندگان بخش خصوصی در ایران تبدیل کرده است.

کلیه امورطراحی در رشد صنعت، توسط مهندسین با تجربه در جهت نیل به الزامات پروژه انجام می شود و مواد اولیه تحت بازرسیهای ویژه برای حصول اطمینان از انطباق با استانداردهای مربوطه قرار می گیرد تا محصول بی عیب و نقص تولید شود و بدین ترتیب محصولات و خدمات رشد صنعت در اوج مهارت در این رشته قرار می گیرد.

دامنه تامین تجهیزات نیروگاه برق آبی در رشد صنعت شامل توربین، ژنراتور، گاورنر، کنترل پنل، ترانسفورماتور اصلی و توزیع، جرثقیل، تابلوهای ولتاژ کم و متوسط، کابل، دیزل ژنراتور، تجهیزات آتش نشانی، ارتینگ، تجهیزات نور و روشنایی و همچنین ارتباطات PLC می باشد.

  

----

 

پیمانکار EPCC نیروگاه های حرارتی-گازی:

   شرکت رشد صنعت از زمان پایه گذاری وتأسیس آن در بخش نیروگاه فعال بوده است. در حال حاضر، رشد صنعت یکی از برجسته ترین شرکتها در صنعت احداث نیروگاه حرارتی به دلیل تجربه گسترده و دانش فنی قابل اعتماد خویش می باشد.

شرکت رشد صنعت دارای تخصص در اجرای تمام جنبه های نیروگاههای سوخت فسیلی، گازی، سیکل ترکیبی، ذغال سوز و انجام پروژه ها
از طراحی و تامین تا نصب و راه اندازی تجهیزات اصلی و همچنین تجهیزات جانبی BOP نیروگاه می باشد.