شرایط استفاده

توافق میان کاربر و رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ...

پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... شامل صفحات اینترنتی متعددی است که توسط رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... اداره می‌شود.

پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... در خدمت شماست مشروط بر این ‌که شما قواعد، شرایط و تذکرات یادشده در این‌ جا را بدون حک و اصلاح بپذیرید. استفاده شما از پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... شامل موافقت شما با تمامی این قواعد، شرایط و تذکرات است.

اصلاح شرایط استفاده

رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... حق تغییر قواعد، شرایط و تذکراتی که طبق آن‌ها پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... خدمت‌رسانی می‌کند را محفوظ می‌دارد؛ تغییراتی که شامل مسئولیت‌های مرتبط با استفاده پایگاه‌ اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... است و البته به این موارد محدود نیست.

لینک به سایت‌ ثالث

پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... ممکن است شامل لینک‌هایی به سایر سایت‌ها باشد (تحت عنوان «سایت‌های لینک‌شده»). سایت‌های لینک‌شده تحت کنترل رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... نیستند و رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... مسئول محتوای هیچ یک از سایت‌های لینک‌شده نیست؛ اعم از لینک‌های موجود در سایت‌های لینک‌شده، یا تغییرات و به‌روز‌رسانی‌های سایت‌های لینک‌شده. رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... مسئولیتی در قبال درآمدزایی اینترنتی یا هرگونه انتقال دریافت‌شده توسط سایت‌های لینک‌شده ندارد. رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... تنها به‌منظور تسهیل امر، این لینک‌ها را برای شما فراهم می‌کند و ثبت لینک‌ها در سایت به‌منزله تایید آن سایت یا تایید امور مرتبط با گردانندگان آن‌ها توسط رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... نیست.

ممنوعیت استفاده غیرقانونی

به‌عنوان یکی ازشرایط استفاده شما از پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ...، شما به رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... ضمانت می‌دهید که پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... را به منظور کاربردهای غیرقانونی یا منع‌شده توسط قواعد، شرایط و تذکرات به کار نخواهید برد. شما مجاز نخواهید بود که پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... را در مسیری که ممکن است منجر به تخریب، از کار افتادن، بالا رفتن ترافیک بیش از حد یا آسیب‌رسانی به پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... شود و یا با استفاده دیگر اعضا از پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... تداخل داشته باشد، به کار ببرید. شما مجاز به دست‌یابی یا تلاش برای دست‌یابی به مطالب و اطلاعات از طریق مسیرهایی که عمدا از جانب پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... برای چنین امری تعبیه نشده، نیستید.

شرایط استفاده از خدمات ارتباطی

پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... ممکن است شامل خدمات این موارد باشد: تابلو اعلانات، محیط‌های چت (گپ)، گروه‌های خبری، فروم‌ها، اجتماعات (Communities)، صفحات اینترنتی شخصی، روزشمارها و/یا سایر تسهیلات پیام و ارتباطات که به‌منظور توانمندسازی شما برای ارتباط با عموم افراد یا گروه‌ها طراحی شده است (روی هم رفته: «خدمات ارتباطی»). شما موافقت می‌کنید که خدمات ارتباطی را تنها به منظور پست، ارسال و دریافت پیام‌ها و مطالب حقیقی و مرتبط با خدمات ارتباطی به کار گیرید. به‌عنوان مثال، و البته نه به منظور حصر موارد، شما موافقت می‌کنید که به هنگام استفاده از خدمات ارتباطی، از موارد زیر خودداری کنید:

 • بدنام کردن، سوء‌استفاده، آزار، تهدید و یا نقض حقوق قانونی (مانند حقوق حریم خصوصی و عمومی) دیگران؛
 • انتشار، پست، بارگذاری یا تخریب هرگونه اطلاعات، مطالب، اسامی و یا موضوعات نامناسب، حرمت‌شکن، افتراآمیز، تخلف‌آمیز، مستهجن، شرم‌آور و غیرقانونی.
 • بارگذاری فایل‌هایی که شامل نرم‌افزارها یا سایر مطالب حفاظت‌شده توسط قانون حقوق مالکیت شخصی (یا توسط حقوق حریم خصوصی و عمومی) هستند مگر آن‌که شخص شما مالک یا اختیاردار آن حق باشید و یا تمام رضایت‌های لازم را کسب کرده باشید.
 • بارگذاری فایل‌های شامل ویروس‌ها، فایل‌های فاسد، یا هر نوع نرم‌افزار و برنامه مشابهی که ممکن است فعالیت رایانه فردی دیگر را تخریب کند.
 • تبلیغات یا پیش‌نهاد خرید و فروش هرگونه محصول یا خدمات برای هرگونه مقاصد کسب و کار مگر آن‌که آن خدمات ارتباطی اختصاصا آن نوع پیام‌ها را مجاز بداند.
 • هدایت یا فرستادن مطالب، مسابقات، طرح‌های هرمی یا نامه‌های زنجیره‌ای.
 • دانلود هرگونه پست ارسالی توسط یکی دیگر از کاربران آن خدمات ارتباطی که شما مطلع هستید یا به‌طور عقلایی باید مطلع باشید، قانوناً قابل توزیع نیست.
 • تکذیب یا حذف هرگونه نشانه مؤلف، تذکرات حقیقی و قانونی یا نشانه‌های مالکیت یا برچسب‌های اصالت یا منبع نرم‌افزار یا هرگونه مطلبی که در فایل‌های بارگذاری‌شده موجود است.
 • محدود کردن یا ممانعت سایر کابران از استفاده و بهره‌گیری از خدمات ارتباطی.
 • نقض هرگونه خط مشی یا دستورالعمل‌هایی که برای هر یکی از خدمات ارتباطی خاص قابل اعمال است.
 • دپو کردن اطلاعات مربوط به دیگران، شامل نشانی‌های پست الکترونیکی بدون اجازه آن‌ها.

رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... اجباری برای رصد کردن خدمات ارتباطی ندارد. با این حال، رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... حق بازبینی مطالب پست‌شده در خدمات ارتباطی و حذف هر نوع مطلبی بنا بر صلاح‌دید خود را برای خود محفوظ می‌دارد. رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... حق از بین بردن امکان دست‌رسی شما به برخی یا تمام خدمات ارتباطی در هر زمانی بدون اطلاع ِ شما ـ به هر دلیلی ـ را برای خود محفوظ می‌دارد.

رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... در هر زمانی حق افشای هرنوع اطلاعات ضروری‌ به منظور اقناع قوانین پذیرفته‌شده، رویه‌ها، فرایندهای قانونی یا درخواست‌های دولتی و یا به منظور ویرایش، ممانعت از پست کردن و یا حذف هرگونه اطلاعات و مطلبی را ـ به‌طور کلی یا جزیی ـ بنا بر صلاح‌دید خود برای خود محفوظ می‌دارد.

همیشه به هنگام انتشار هرگونه اطلاعات مربوط به هویت شخصی خودتان یا فرزندان‌تان در خدمات ارتباطی احتیاط را رعایت کنید. رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... محتوا، پیام‌ها و یا اطلاعات یافته‌شده در هر یک از سرویس‌های خدماتی را کنترل یا تایید نمی‌کند؛ بنابراین، رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... هرگونه مسئولیت پیرامون خدمات ارتباطی و هم‌چنین هر نوع فعالیت حاصله از حضور شما در خدمات ارتباطی را رد می‌کند. مدیران و میزبانان سخنگوهای تاییده‌شده رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... نیستند و دیدگاه‌های آن‌ها، لزوما بازتاب‌دهنده دیدگاه‌های رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... نیست.

مطالب بارگذاری‌شده در یکی از خدمات ارتباطی، ممکن است تحت محدودیت‌هایی برای استفاده، بازتولید و/یا انتشار باشند. در صورت دانلود این مطالب، شما در رعایت این محدودیت‌ها مسئول هستید.

مطالبی که برای رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... فراهم شده است و یا در پایگاه‌های اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... نشر داده شده‌اند

رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... ادعای مالکیت مطالبی که شما در رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... فراهم کرده‌اید (شامل فیدبک‌ها و پیش‌نهاد‌ها)، پست یا بارگذاری کرده‌اید یا هریک از صفحات پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... یا خدمات مربوطه به آن وارد یا تایید کرده‌اید (روی هم رفته: تاییدات)، ندارد. با این حال، با پست کردن، بارگذاری کردن، وارد کرد، فراهم کردن و یا تایید کردن تاییدات خود، شما این امتیاز را به رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... و شرکت‌های وابسته آن داده‌اید تا تاییدات شما را در ارتباط با با اعمال کسب و کار اینترنتی خود (شامل ـ بدون حصر موارد ـ حق: کپی، توزیع، انتقال، نمایش عمومی، اجرای عمومی، بازتولید، ویرایش، ترجمه و تغییر قالب تاییدات شما) به کار گیرند و نام شما را در ارتباط با تاییدات‌تان منتشر کند.

همان‌گونه که در این‌جا آمده است، هیچ‌گونه خسارتی در قبال استفاده از تاییدات شما پرداخت نخواهد شد. رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... الزامی برای انتشار یا استفاده تاییداتی که شما فراهم کرده‌اید ندارد و ممکن است در هر زمانی تاییدات شما را به صلاح‌دید خود از بین ببرد.

با انتشار، بارگذاری، ورود، فراهم کردن و تایید تاییدات‌تان، شما ضمانت و هم‌چنین ابراز می‌کنید که مالکیت یا اختیار تمامی حقوق مربوط به تاییدات خود (شامل ـ بدون حصر موارد ـ تمامی حقوق لازم به منظور فراهم کردن، انتشار، بارگذاری، ورود و تایید تاییدات‌تان) را که در این بخش یاد شده، را عهده‌دار هستید.

سلب مسئولیت

اطلاعات، نرم‌افزار، تولیدات، و خدماتی که در پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... موجود یا قابل دسترسی است ممکن است شامل اشکالات لبی و تایپی باشد. در این باب، تغییرات به‌طور دوره‌ای افزوده خواهد شد. رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... و/یا پشتیبانان آن ممکن است به‌سازی‌ها و/یا تغییراتی در پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... در هر زمانی ایجاد کنند. پیش‌نهادهای دریافت‌شده از طریق پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... نمی‌بایست در تصمیمات مالی، حقوقی، درمانی و شخصی مورد اتکا قرار گیرند و لازم است به منظور دریافت پیش‌نهادهای خاص و متناسب با وضعیت خود، با افراد متخصص و مناسب مشورت کنید.

رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... و/یا پشتیبانان آن هیچ گونه اظهاری پیرامون مناسب بودن، قابل اعتماد بودن، بهنگام بودن و دقت اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط ِ موجود در پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... برای هرگونه کاربردی نخواهند داشت. تا حد نهایی مجاز شناخته‌شده توسط قوانین اعمال‌شده، تمامی اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط «به‌عنوان آن‌چه هست» و بدون هیچ نوع تضمینی مهیا شده‌اند. رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... و/یا پشتیبانان آن در این‌جا تمامی ضمانت‌های مربوط به این اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه (شامل تمام ضمانت‌های ضمنی مربوط به خرید و فروش، تناسب با یک مقصود خاص، عنوان و نفی نقض قوانین) را سلب می‌کند.

تا حد نهایی مجاز شناخته‌شده توسط قوانین اعمال‌شده، در هیچ واقعه‌ای رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... و/یا پشتیبانان آن برای تخریب‌های مهم، خاص، تصادفی، تنبیهی، مستقیم یا غیرمستقیم یا هرگونه تخریبی (شامل ـ بدون حصر موارد ـ تخریب به شکل از دست دادن کاربری، اطلاعات یا منافع به شکلی که ناشی از استفاده یا اجرای پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... باشد یا ناشی از تاخیر یا ناتوانی در کاربری پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... یا خدمات مرتبط یا عدم موفقیت در ارائه سرویس باشد؛ یا برای هر اطلاعات، نرم‌افزار، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه‌ای که از طریق پایگاه‌ اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... به دست آمده است) یا ناشی از استفاده از پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... باشد، چه بر پایه قرارداد، شبه‌جرم، غفلت باشد و چه در سایر موارد، حتی اگر رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... یا پشتیبانان آن نسبت به امکان تخریب هشدار داده شده باشند. از آن‌جا که برخی ایالات/دادگاه‌ها اجازه انحصار و تحدید مسئولیت مربوط به تخریب‌های اتفاقی یا مهم را نمی‌دهند، تحدید یادشده ممکن است برای شما کارآمد نباشد. اگر شما نسبت به هر بخشی از پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... یا هر پاره از این شرایط استفاده، احساس نارضایتی دارید، تنها راه چاره شما این است که به کارگیری پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... را متوقف کنید.

اطلاعات تماس : support@irandnn.ir

فسخ/تحدید دست‌رسی

رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... به صلاح‌دید خود حق فسخ دسترسی شما به پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... و خدمات مرتبط یا هر بخش وابسته به آن را در هر زمانی ـ بدون اعلان قبلی ـ برای خود محفوظ می‌دارد. عمومی تا حد نهایی‌ای که توسط قانون مجاز شمرده شده است، این توافق‌نامه توسط قانون جرئم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران کنترل می‌شود و شما در این‌جا نسبت به این‌که در نزاع‌های برآمده و مرتبط با استفاده از پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... به حوزه دادرسی دادگاه‌ها در سان متئو کانتی، کالیفرنیا، آمریکا مراجعه شود، اعلام رضایت می‌کنید. استفاده از پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... در هر حوزه قضایی که به مواد یادشده در این متن (شامل ـ بدون حصر موارد ـ همین بند) تاثیر نمی‌دهد، تاییدناشده است. شما موافقت می‌کند که به موجب توافق حاصله در استفاده از پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ...، هیچ‌گونه معامله مشترک، هم‌کاری، استخدام یا رابطه نمایندگی بین شما و رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... وجود ندارد. اجرای این توافق‌نامه از جانب رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... موقوف است به قوانین موجود و فرایند‌های قانونی و هیچ بند موجود در این توافق‌نامه ابطال‌کننده حق رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... برای برآورده کردن درخواست‌های اجبار قانونی، دادگاهی و دولتی و یا الزامات مرتبط با استفاده شما از پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... و یا اطلاعات مرتبط با آن استفاده که توسط رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... فراهم‌ یا گردآوری شده، نیست. اگر مشخص شد که بخشی از این توافق‌نامه (مثل سلب ضمانت‌ها یا تحدید مسئولیت‌ها) غیرمعتبر است یا با قوانین اعمال‌شدنی در تعارض است، ماده غیرقابل اجرا و غیرمعتبر، توسط یک ماده معتبر و قابل‌اجرا که بیش‌ترین هماهنگی با ماده اصلی را دارد، لغو می‌شود و بقیه توافق‌نامه نافذ باقی خواهد ماند. به جز مواردی که در این‌جا مشخص شده، این توافق‌نامه تمام توافقات میان کاربرد و رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... مرتبط با پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... را شامل می‌شود و تمام توافقات هم‌زمان یا قبلی مرتبط با این پایگاه ـ اعم از الکترونیکی، شفاهی و کتبی ـ میان کاربر و رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... را ملغی می‌کند. یک نسخه‌ چاپ‌شده از این توافق‌نامه و تمام تذکرات بیان‌شده در قالب الکترونیکی، در اقدامات اداری و حقوقی مرتبط با این توافق‌نامه به همان شیوه‌ای مورد قبول خواهد بود که سایر مدارک کسب و کار به‌صورت چاپ‌شده تولید و نگه‌داری می‌شوند. این یک اظهار صریح خطاب به طرفین است که این توافق‌نامه و تمام مدارک مرتبط با آن، به زبان انگلیسی تنظیم شده است.

کپی‌رایت و تذکرات مرتبط به علامت تجاری:

تمام محتوای پایگاه اینترنتی رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... «کپی‌رایت» توسط رشد صنعت - سازنده انواع نیروگاه های برق آبی و حرارتی ... و/یا پشتیبانان آن است. تمامی حقوق محفوظ است.

علائم تجاری

نام‌های شرکت‌های واقعی و هم‌چنین محصولاتی که در این‌جا ذکر شد، ممکن است جزو علائم تجاری مربوط به صاحبان‌شان باشد. شرکت‌ها، سازمان‌ها، محصولات، افراد و وقایع تصویر‌شده در این‌جا خیالی هستند و هیچ ارتباطی با شرکت‌، سازمان، محصول، فرد یا واقعه‌ای حقیقی موردنظر نبوده و قابل استنتاج نیست.

تمام حقوقی که صریحا اعطا نشده، محفوظ است.