پیام مدیر عامل

آخرین دیدگاههای کارشناسانه در خصوص تشریح منشاء قدرت در اداره جوامع مدرن، بیانگر روند رو به رشد انتقال قـــــــدرت از حوزه سیاست به اقتصاد در محدوده های ملی و بین المللی می باشد. به نظر میرسد امروزه برتری در تجارت جهانی جزیی تفکیک ناپذیر و به شدت وابسته به امکان استقرار، بقا و بالندگی موسسات کسب و کار حرفه ای، هدف گرا و آینده نگر در کلیه عرصه های پیشرفت و توسعه هرکشور می باشد.

 گروه رشدصنعت در قالب سه شرکت زیر مجموعه خود، شرکتهای رشدصنعت، رشدصنعت نیرو، تام لوکوموتیو آریا و به همراه شرکتهای همکار خارجی در سراسر دنیا، با پیروی از الگوهای تجارت خلاق و بر بستر توسعه ار تباطات جهانی و همچنین با ارائه طیف محصولات و خدمات متنوع از " انرژیهای تجدیدپذیر" گرفته تا " ماشینهای الکتریکی صنعتی فشار قوی و پرقدرت" و "صنایع ریلی" در هیئت یکی از شرکتهای برجسته در منطقه نمایان گشت. این گروه با بیش از دو دهه فعالیت مستمر، با تکیه بر فرهنگ سازمانی منعطف و نوگرا و همچنین گردآوری تجارب پربار از مجموعه فعالیتهای ملی و بین المللی ، نقش ویژه ای در پیشرفت صنعتی کشور و رشد اقتصادی ایران به عهده داشته است.

چشم انداز ما در شرکت رشد صنعت همواره با تمرکز بر مشتری مداری، تلاش مجدانه جهت نیل به کیفیت بالاتر تمامی محصولات و خدمات و توجه ویژه به الزامات زیست محیطی به عنوان عضوی از جامعه جهانی و در یک کلام، مهیا بودن در کلیه زمینه ها در راستای تامین تقاضای روزافزون مشتریان همراه بوده است. ما در گروه رشد صنعت برای حرکت رو به جلو و دست یابی به موفقیت های آتی خود شدیداً به حصول رضایت مشتریان، خشنودی کارکنان و رغبت شرکا باور داریم. در این رهگذار، کلیه و یکایک اعضا خانواده رشد صنعت متعهد به حفظ یکپارچگی و غنای دانش فنی خود و شرکت، در بالاترین سطوح استاندارد می باشند.

من امروز با گذشت قریب به سه دهه فعالیت های پویا و نوگرایانه گروه رشد صنعت، از اینکه از روز نخست عضوی از چنین سازمان پیشرو ، کارآمد و کارآفرینی بوده ام بر خود می بالم و باور دارم با همراهی همکاران معتمد و خلاق و نیز مجموعه نواندیش و جامع نگر مدیریتی گروه می توانیم به آهنگ اعتلای دستاوردهای فنی و توانمندیهای اقتصادی گروه صنعتی خود سرعت بخشیده و هر چه بیشتر در راه تحول اقتصادی کشورمان و توسعه پایدار منطقه سهیم باشیم.