گروه رشد صنعت

 


گروه رشد صنعت شامل سه شرکت زیر است:        

شرکت رشد صنعت؛ 

یک شرکت معتبر دارنده رتبه طرح و ساخت (EPC) با سابقه درخشان در زمینه پروژه های نیروگاههای تجدید پذیر و تولید پراکنده، شامل نیروگاههای برق آبی، بادی، خورشیدی، نیروگاههای حرارتی و گازی و همچنین پروژه های نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع معدنی و کارخانجات صنعتی میباشد. شرکت خط مشی نوآورانه ای در عرصه خدمات از مهندسی و تامین کالا، تا نصب و راه اندازی پروژه های مختلف را در پیش گرفته است. همچنین این شرکت در بخش بهره برداری و تعمیرات انواع نیروگاهها نیز فعالیت می نماید.

شرکت رشد صنعت مفتخر است که اولین نیروگاه آبی را در استان قم با سرمایه گذاری سهامداران خصوصی خود و با سعی وتلاش پرسنل متعهد و کارآمد در مدت زمانی کمتر از زمان برنامه ریزی شده اجرا و به بهره برداری رسانده و برق تولیدی آن را وارد شبکه برق سراسری کشور نماید.

این شرکت همچنین نصب و راه اندازی نیروگاه برق آبی کوچکی در استان سمنان را نیز با مدل سرمایه گذاری مشابه نیروگاه قم یعنی با سرمایه سهامداران خود، در کوتاهترین زمان ممکن به بهره برداری رسانیده و در شهریور ماه سال 1397 به شبکه برق سراسری کشور متصل نمود.                             

شرکت رشد صنعت به منظور به روز نگهداشتن استانداردهای جهانی و افزایش راندمان و ایمنی کاری در شرکت، علاوه بر اخذ گواهینامه تأیید صلاحیت ایمنی از وزارت کار و امور اجتماعی نسبت به اخذ گواهینامه های ذیل اقدام نمود:

 ISO 9001 - 2008 ، ISO 14001 - 2015 ، OHSAS 18001 - 2007 و HSE - MS

شرکت رشد صنعت نیرو؛ 

به عنوان یکی از اعضای گروه رشد صنعت، تامین کننده و سازنده و بازسازی کننده ماشین های الکتریکی سنگین و اجزای آن در ایران است. شرکت رشد صنعت نیرو دارای کارکنان آموزش دیده و شایسته با تجربه در ساخت و تعمیرات هزاران الکتروموتور و ژنراتور در بیش از دو دهه گذشته است این شرکت همچنین نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت WEG در ایران می باشد.

شرکت تام لوکوموتیو آریا؛ 

به عنوان یکی از اعضای گروه رشد صنعت، بازه گسترده ای از خدمات در صنایع ریلی اعم از راه آهن و مترو را ارائه می دهد که شامل بازسازی لوکوموتیو، تعمیرات ناوگان ریلی و ساخت تجهیزات مکانیکی و الکتریکی نظیر ماشین های الکتریکی می گردد. این شرکت همچنین سایر تجهیزات مورد استفاده در خودرو های ریلی را تامین می کند.                                                                                                

 

شرکت رشد صنعت
پیمانکار EPC پروژه های صنعتی

شرکت رشد صنعت نیرو
ساخت و بازسازی ماشین های الکتریکی

شرکت تام لوکوموتیو آریا
صنایع حمل و نقل ریلی