گروه رشد صنعت
شرکت رشد صنعت یکی از شرکتهای عضو گروه رشد صنعت می باشد.       

 

گروه رشد صنعت شامل سه شرکت زیر است:                     

  • شرکت رشد صنعت: پیمانکار EPC پروژه های نیروگاه های کوچک . متوسط، نیروگاه های حرارتی، نفت، گاز، پتروشیمی و سیمان و معادن و فلزات می باشد.           
  • شرکت رشد صنعت نیرو: ساخت و بازسازی ژنراتور، کویل و ماشینهای الکتریکی 

          

شرکت رشد صنعت نیرو؛ به عنوان یکی از اعضای گروه رشد صنعت، تامین کننده و سازنده و بازسازی کننده ماشین های الکتریکی سنگین و اجزای آن در ایران است. شرکت رشد صنعت نیرو دارای کارکنان آموزش دیده و شایسته با تجربه در ساخت و تعمیرات هزاران الکتروموتور و ژنراتور در بیش از دو دهه گذشته است.

شرکت تام لوکوموتیو آریا؛ به عنوان یکی از اعضای گروه رشد صنعت، بازه گسترده ای از خدمات در صنایع ریلی اعم از راه آهن و مترو را ارائه می دهد که شامل بازسازی لوکوموتیو، تعمیرات ناوگان ریلی و ساخت تجهیزات مکانیکی و الکتریکی نظیر ماشین های الکتریکی می گردد. این شرکت همچنین سایر تجهیزات مورد استفاده در خودرو های ریلی را تامین می کند.    

شرکت رشد صنعت؛ یک شرکت معتبر پیمانکاری EPC با سابقه درخشان در پروژه های صنعتی نظیر نیروگاه، نفت، گاز، پتروشیمی، معادن و فلزات است. شرکت خط مشی نوآورانه ای در عرصه خدمات از مهندسی تا تامین کالا، نصب و راه اندازی پروژه های مختلف را در پیش گرفته است. همچنین این شرکت در بخش بهره برداری و تعمیرات نیروگاهی نیز فعالیت می نماید.

شرکت رشد صنعت به اجرای پروژه در کشور عمان مفتخر است و نیز اقدام به ثبت شرکت، اخذ مجوزهای لازم و مذاکرات برای اخذ پروژه در کشورهای ترکیه، تاجیکستان و کردستان عراق نموده است. این شرکت همچنین اقدام به فعالیت موثر در زمینه تولید همزمان انرژی و حرارت (CHP) نموده است و قرارداد طرح و ساخت واحد نظرآباد را در دست اقدام دارد و در جهت اخذ سایر قراردادهای در این زمینه کاری از سایر مشتریان تلاش می نماید.                      

به منظور به روز نگهداشتن استانداردهای جهانی و افزایش راندمان و ایمنی کاری در شرکت، نسبت به اخذ گواهینامه های  ISO 9000 - 2008 و HSE - MS در سازمان اقدام شده است.

                                                                                                                  

 

شرکت رشد صنعت
پیمانکار EPC پروژه های صنعتی

شرکت رشد صنعت نیرو
ساخت و بازسازی ماشین های الکتریکی

شرکت تام لوکوموتیو آریا
صنایع حمل و نقل ریلی